Kirjuta siia oma mälestusi ja mõtteid, mille Zetod on põhjustanud!
Postitusi: 28
28. legitimate online pharmaciesLU 2018-06-13 / 06:33:36
<a href="http://canadianonlinexyz.com/">http //www.reliablemedpharmacy.com/</a>
http://canadianonlinexyz.com/
<a href=http://canadianonlinexyz.com/>canadian pharmacy</a>
27. best online pharmacies canadaLU 2018-06-13 / 00:34:41
<a href="http://canadianonlinexyz.com/">canadian pharmacies that ship to us</a>
http://canadianonlinexyz.com/
<a href=http://canadianonlinexyz.com/>prescription drugs without prior prescription</a>
26. Kärt 2017-07-31 / 23:02:45
Viljandi folgi parimad esinejad :D
25. =) 2016-08-21 / 23:28:53
Tänud teile! Hoidke setude kultuuri tulevastele põlvkondadele ikka edasi!
24. Kätukas 2015-12-01 / 21:31:41
Väga meeldivad Zetod, LIHTSALT SUPER MUUSIKA... Kindlasti käin ka järgnevatel kontserditel..👍👌
23. Kärt 2015-07-25 / 10:45:49
Järjekordne Viljandi folk on korda läinud kuna sai Zetod ära nähtud ja kuulatud. Täiesti hämmastav bänd! Kontserdid on lõbusad ja elavad. See tund aega mis laval oldi tundus nii vähe ja aeg lendas nii kiiresti. Miks enam kaks esinemist Zetodel ei ole folgil? Nii ei lähe ültse :) Kindlasti ei ole õige suvi ega folk kui ei ole Zetosid. Ootan millal saabub uus plaat :D
Olge sama lahedad ja energilised edasi! Zetod see on õige tõug ;)
22. Elis 2015-05-03 / 19:14:16
Olen teid fännanud juba aastaid ja ...tahaksin teid väga tänada selle maailma parima muusika tegemise eest! Teie muusika mõjub mulle nagu narkootikum või midagi... Ühel teie kontserdil käidud, nädala pärast mõtlen jälle, kust uut Zetode-laksu kätte saada:) Ja te olete oma missiooni väga hästi täitnud - te olete tekitanud minus soovi saada pärimusmuusikuks, harjutada rohkem pilli ja samuti süveneda seto rahvuskultuuri - olen seto kultuuri kohta kirjutanud juba kaks referaati :D Never stoopp!!! <3 Ja tehke rohkem kontserte:)
21. K 2014-08-02 / 22:25:15
Teis on seletamatut sügavust. Seda kohtab tänapäeva muusikategijate seas harva. Olete ehedad ja usutavad. Aitüma teile selle eest! :)
20. Kärt 2013-12-11 / 19:03:21
Ma alati oota Viljandi folki, et ma saaksin kuulata Zetosid. Alati kohal mõlemal kontserdil!!!!! Nende muusika on nii elav ja tore. Ma ei tea mittu aastat järjest ma juba neid kuulams olen käinud aga kunagi ei pea ma kontserdis pettuma. Kõige paremad mälestused ehk on sellest kuidas rahvas alati hüpab nende lauludele kaasa. Ei ole isiklikult nendega kokkupuutunud aga kindlasti sooviks. Ootan huviga Viljandi folki!!!
19. Gerli. L. 2013-11-11 / 13:50:32
07.11.2013 aastal käisite Pisisaare-s Pisisaare koolis ennist tutvustamas ja laulmas. Kõige rohkem meeldis,see,et olite nii positiivsed inimesed ,laulate hästi,tantsite hästi,mängite hästi,ja üleüldse meeldite väga ! Pole raske teisse kiinduda !
18. Gerli 2013-11-11 / 13:29:02
Kiindusin teisse !!
17. Silva Meesak 2013-11-07 / 15:12:10
Väga väga meeldite mulle! Täna, 07.11.14 käis Jalmar oma õemehega mu koolis Türil, mille üle oli mul eriti hea meel :) Te olete lihtsalt nii vaimukad ja toredad ja sellised muhedad :D
"Kui küsimusi pole, siis küsi musi! " , nagu Jalmar ütles :D Oli tore Teid näha, aitäh ! :)
16. Tallinn Music Week - Charm Offensive 2013-04-19 / 11:30:49
The last group I saw, Zetod, again took traditional music in a different direction, but this time traditional Seto music (thanks again to the official website biog for this information). This direction appeared to be inspired as much by Led Zeppelin or the Rolling Stones as it was by folk artists. I love folk-rock, and the tunes this group performed were infectious. You could say they were an ideal way into folk for anyone who suspected, as my friend had earlier, that folk was a musical form for older people.

In fact, roots music in general is a part of collective human memory, something intrinsic to the country in which it was born, something to be passed through the generations, tweaked slightly each time.

I chatted to a member of staff before the set, and she told me how, in the 1990s, Estonian folk music was seen by many as something to hide, and young people thought it would be necessary to become Western-style pop stars, ignoring what had come before. It seems, just as Estonia walks with confidence on the world stage, so too it is more at peace with its heritage these days, at least on the basis of this particular evening.

You could tell the five men on stage were loving every minute of playing together - even a fluffed lyric was met with a grin. This is not to say they weren't tight and controlled - but their set left plenty of room for fun and improvisation, all of which was lapped up by the packed crowd in the main theatre.
15. Sussike 2013-01-13 / 14:13:05
Kui uut plaati tegema hakkate, siis ehk saaks "Sarvõpuhuja" uuesti peale, sellises vähe küpsemas kuues, nagu 2011 Viljandis kuulda sai. Paa-luun :) Ja Peko sõjalaulu paluks ka. Ega muud pikka juttu polegi. Kena pühapääva jätku!
14. Laura 2012-09-05 / 21:30:47
Esimesed eredamad mälestused seoses teie bändiga on mul meeles umbes 2008. aastast. Sel ajal polnud folkloorne muusikastiil mu lemmik, kuid juhtusin kuulama teie teist plaati. Kuulasin ja kuulasin. Algul meeldisid ikka rohkem popilikumad arrenþeeringud, hiljem sai lemmiklauluks ''Jõõkõnõ järvekõnõ''. Siis käis mu peas ''klõps'' ära ning edasi on pärimusmuusika järjest rohkem köitma hakanud. Tänasel päeval võin mitmeid tunde laulda rahvalaule nii teilt kui mujalt. Aga mis põhiline, teie avasite suures osas uksed süvenemaks pärimusmaailma. AITÄH!
Veel meeldib mulle teie muusika juures mitmekülgsus: kes tahab, saab kontserdil ennast higiseks tantsida, kuid samas on lugudes ka kunstilisust, mida kodus plaadimängijast kuulata. Tore on olnud kuulata ka teie muusikalist arengut: algul olid ikka seaded lihtsamad, nüüdseks olete minu silmis palju arenenud ning muusikal on rohkem mõtestatust ja emotsioone. Samuti õnnestub teil alati tabada laulude karakter ning sellele kõik muu ümber ehitada. Siinkohal oleks paslik tuua välja lugu ''Jako'', mida olen tihti kuulanud pimedatel auto-ja bussisõitudel. Lugu kuulates ilmub silme ette täpselt see, mida sõnades kirjeldatakse.
Peko oli suurepärane, viiul sobib hästi akordioni kõrvale.
Jätkake ikka samas vaimus! :)
13. Maarja 2012-08-27 / 14:26:58
Minu esimene kontakt Zetodega oli 2011 aasta Viru folgil, kui olin seal saatjaks vaegnägijale. Muusikat kuulis vaegnägija küll hästi, kuid minu teha oli teie välimuste kirjeldamine. Eks muidugi kõige värvikama kirjelduse sai teie rahvusriietest ja üleüldse teie karakteritest laval, mis meenutasid hüpiknukke:) sõna positiivses tähenduses :D
Teine kaudne kontakt oli selle aasta juulis suvelavastusel "Peko" ning kolmas möödund nädala reedel Veriora Rock Stroganoffil, kus sai teie muusika saatel ka omal jalg soojaks tatsatud :)
Ei tea, kas asi on teie riietes, muusikas või lihtsalt väga sümpaatsetes isiksustes, kuid publiku südame võidate küll juba esimestel nootidel! ;)
12. Laura & Kerli 2012-08-06 / 23:45:54
Kindlasti parim bänd Eestis, võib-olla ka maailmas, vähemalt meie arvates. Elamus, mille Zetod meisse Viljandi folgil 2012 jätsid, oli nii vapustav, nii oluline ja südantsoojendav, et otsustasime nende pärast üheks päevaks kauemaks folgitama jääda. Pidi ikka selle laupäevase kontserdi elamuse ka kätte saama.Ja asi oli seda väärt, sest naeratus ei kadunud peale kontserti suult tükk aega. Alustades juba sellest, kui poisid lavale tulid oli see õige tunne ja energia sees ning ei ole siiamaani kadunud. Viis, kuidas poisid rahvaga suhtlesid oli positiivne ja terve kontsert jättis kustumatult võimsa tunde. Armastame teie muusikat igast noodist läbinisti ja tundute kõik väga sooja hingega isiksused. Oleme alati ootamas teie kontserte ja teie särasilmseid nägusid. Sure ära, kui vapustavad te olete! Kütke täie rauaga edasi!!! :)
Kerli & Laura
11. 222 2012-06-11 / 00:20:20
uyy
10. Zetod 2012-04-08 / 15:37:14
Ivo Heinloo: TMW: pärimusmuusika paremik peopesa peal

Tallinn Music Week tagab iga kord vähem või rohkem ülevaatliku pildi erinevate muusikastiilide „tervislikust seisundist” Eestis. Kuigi see showcase-festival on pigem suunatud välisdelegaatidele ja kulissidetagusel networking’ul on pikas perspektiivis ehk isegi suurem kaal kui artistide minikontsertidel, on TMW populaarsus ka kodupubliku seas aasta-aastalt kasvanud. Folgi showcase’ilt astus tänavu läbi igatahes nõnda palju inimesi, et väikseks ei kippunud jääma mitte ainult teatri No99 keldrikorruse jazziklubi, vaid ka suur saal. Meeldejäävamad hetked jäidki just viimasesse, kuhu korraldajad olid valinud energilisemad, elektrilisemad ja seega valjemad ansamblid, samas kui rahulikumas tempos kulgenud allkorruse kontsertidest takistas ajuti täit elamust saamast ilmselt sellestsamast aktiivsest network’imisest tingitud taustasumin.
Üks tipphetki oli kahtlemata ülipopulaarse ansambli Zetod esinemine. Tundub, et Zetod on Eesti folgimaastikul hõivanud trooni, mille möödunud suvel jätsid Viljandi festivalil suurejoonelise lõppakordiga vabaks Vägilased. Häid bände on selles þanris meil muidugi küllaga, aga vähemalt publiku palava reaktsiooni järgi otsustades on Zetod konkurentsitult armastatuimad: saalis asuti huilgama ja bändi nime skandeerima juba ammu enne, kui Zetod lavale ilmusid. Viit setu taustaga noormeest tervitati kui rokkstaare. Zetod on pideval otsingute teel: kava koosnes küll põhiliselt nende juba tuntuks saanud paladest, aga igaühes oli mingit põnevat uudset nüanssi ja arranþeeringut, mis säilitab lugude värskuse. Nagu tõelistele staaridele kohane, lennutasid Zetod rahva hulka ka plaate, mis ikka loodetavasti ühes tükis õnnelike omanikeni jõudsid.
Muusikaliselt pakkus suurt huvi Paabel, kes lindistas mulluse samal üritusel toimunud kontserdi plaadiks ja tutvustas nüüd juba uut CDd. Nende pooltunnis oli jazzimprovisatsiooni ning isegi mingil määral progerokilikke elemente, selgelt kõigest muust eristuv kõlapilt ja iga bändi liige eraldi võetuna oskuslik pillimängija. Paabeli fännid polnud nii keevaverelised kui Zetodel, kuid eks ole ka nende muusika kraadi võrra mõtlikum.
Zetode liider Jalmar Vabarna tegi õhtu teise etteaste Viljandi Guitar Trio koosseisus, mis tegutseb Weekend Guitar Trio eeskujul juba mitu aastat, sobitudes oma mitmekesise repertuaariga nii jazzi- kui folgifestivalide programmi. Kolme kitarri kooskõla oli nauditav kuulata, kuigi kriitilise piirini täitunud jazziklubist hakkas õhk otsa lõppema. Seda kontserti jääb meenutama ka üks spontaanne seik: ühel hetkel hakkas tööle suitsualarm ja selle planeerimata heli summutamiseks asus publik innukalt laulma Queeni igihaljast „Bohemian Rhapsody’t”, mille ka ansambel lõpetuseks meisterlikult maha mängis.
Rootsi juurtega, kuid juba ammu Eestis elav Sofia Joons laulis, lauluraamat näpus, eesti-rootsi rahvapäraseid koraaliviise, saatjaks Mall Ney harmooniumil ja Robert Jürjendal kitarril. Sarnaselt Joonsiga on ka ülitemperamentne ukrainlane Ruslan Troðinski otsustanud siduda oma elu Eestiga ning just temal oli au minifestival avada koos kollektiiviga Svjata Vatra, kes ka juba rahvusvaheliselt üsna tuntud. Anu ja Triinu Taul laulsid rahvapärimusest mõjutatud omaloomingut. Programmi mahtusid veel sellised suvistelt folgifestivalidelt tuntud koosseisud nagu Knihv ja Nikns Suns ning üks väliskülaline, Poola punt Dikanda. Üldse paistis TMW kava lehitsedes silma, et kuigi mõeldud eeskätt Eesti muusika tutvustamiseks, ei olnud välisartistide osakaal festivalil sugugi väike.
„Nüüd jääb üle ainult suve oodata,” ütles üks elamuse saanud kontserdikülastaja õnnetundega hääles. Meie pärimusmuusikud on leidnud ilmeksimatult äratuntava saundi, igaüks küll omal moel, kuid kõik siiski ühes rütmis hingates.
9. Neti 2012-03-21 / 16:37:44
Käisin suvel Viljandi folgil ja vaatasin esimest korda Zetode kontserdi Kirsimäel.Päris palju huvi pakkus laulu ''Rikas ja vaene'' esitus,kus inimesed läksid lauluga nii kaasa,see oli väga lõbus ja äge laul ning kui andekad võivad ikka setu poisid olla!respect!Üks parimaid ja meeldejäävamaid bände Eestis!
1   2   

Sinu nimi:
kood  *
edge team oü